https://bsodaschool.nl/wp-content/themes/gymappstest Schooljaar 2021-2022 | Odaschool voor basisonderwijs

Schooljaar 2021-2022

Verdeling Naam Werkdagen
Directeur René Rooijakkers (rrooijakkers@bsodaschool.nl) Ma, di(vm), do, vr(nm)
Adjunct-directeur Susan Jansen (sjansen@bsodaschool.nl) Ma(vm), di, do
Intern begeleider groepen 1-2, 5 en 8 Natasja v. Hedel (nvanhedel@bsodaschool.nl) Ma, do
Intern begeleider groepen 3, 4, 6 en 7 Nicky Raaijmakers (nraaijmakers@bsodaschool.nl) Ma, di, wo
Groep 1-2A Meriam v.d. Velde (mvandevelde@bsodaschool.nl) Ma, wo, do, vr
  Sanne Hulsen (shulsen@bsodaschool.nl) Di
Groep 1-2B Silvie Slaats (sslaats@bsodaschool.nl) Ma, di, vr
  Sanne Hulsen (shulsen@bsodaschool.nl) wo, do
Groep 3 Mirjam v.d. Elsen (mvandeelsen@bsodaschool.nl) Ma, di
  Petrie Vervoort (pvervoort@bsodaschool.nl) Wo, do, vr
Groep 4 Kim Kouwenberg (kkouwenberg@bsodaschool.nl) Ma, di, wo
  Imke van Oirschot (ivanoirschot@bsodaschool.nl) Do, vr
Groep 5 Gerdie van Diessen (gvandiessen@bsodaschool.nl) Ma, di, wo
  Hélène v. Hugten (hvanhugten@bsodaschool.nl) Do, vr
Groep 6A Christine Groenen (cgroenen@bsodaschool.nl) Ma, di, vr
  Linda Wagemakers (lwagemakers@bsodaschool.nl) Wo, do
Groep 6B-7B Wilma van Aar (wvanaar@bsodaschool.nl) Ma, di, do, vr
  Hélène v. Hugten (hvanhugten@bsodaschool.nl) Wo
Groep 7A Kirsten Vorstenbosch (kvorstenbosch@bsodaschool.nl) Ma t/m vr
Groep 8 Pieter v. Oirschot (pvanoirschot@bsodaschool.nl) Ma t/m vr
Onderwijsassistent Linda van Summeren (lvansummeren@skoso.nl) Ma, di, do,vr
     
Conciërge Rob Vervoort (rvervoort@bsodaschool.nl) Di, wo, do, vr
Administratie Francy van der Aa 
Doriene Eijkemans (deijkemans@bsodaschool.nl)
Ma, wo, do
di(nm), do(vm)
Huishoudelijke dienst Samira Vuckovic Ma, di, wo, do, vr
  Sally Schell Ma, di, wo, do, vr